TEMA: Galerija
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 01.01.2008, 12:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Galerija

Zelim vas obavijestiti da je galerija osposobljena za upotrebu. Svaki registrirani clan foruma moze po zelji da postavlja albume (vise njih tj po temama koje sami izaberete). Sta zelite prikazati drugima a sta ne to mozete sami odluciti. Ne zaboravite da je galerija vidljiva i za goste foruma (fotografije u njoj). Kompletan tekst jos uvijek nije preveden na srpskohrvatski jezik (pokusacu sto je moguce prije da ga prevedem). Zamolio bih svakog, ko bude postavljao galerije (albume), da obrati paznju na velicinu fotografija i njihovu tezinu, jer je max velicina (rezolucija) 640x480 pixli. Zamolio bih takodje da niko ne postavlja albume sa nekim zabranjenim sadrzajima (erotika, politika, rat, reklamiranje, prodaja, potraznja, teme (fotografije) koje bi raspirivale nacionalnu netrpeljivost, ako mi padne jos nesto na pamet dodacu drugi put .
Naravno, ovakve fotografije ili kompletni albumi, bice izbrisani a ako se bude ponovilo bice izbrisan i korisnik (ne samo iz galerije nego i sa foruma).

Mnogi su zeljeli da se galerija postavi ovdje i sada im je i ta zelja ispunjena. Nadam se da ce svi ovo iskoristiti na lijep nacin a ne za neke druge svrhe, jer to bi opet moglo dovesti do nesuglasica i nepotrebnih svadja.
Za koriscenje galerije tj kako se koristi, mozete postaviti pitanja i u ovaj podforum, na zalost sve detalje ne poznajem ni sam jos, ali ono sto sam vidio, rad sa galerijom je prilicno jednostavan.
Zamolio bih da od galerije ne napravite chat stranicu jer ce u tome slucaju komentari na fotografije biti iskljuceni (ako vec i nisu, zaboravio sam ).

Za one koji ne znaju njemacki jezik (kompletan meni od galerije je na tome jeziku tj onaj dio koji jos nije preveden), obecavam da cu uskoro sve prevesti na srpskohrvatski (ima toga prilicno ).

Volio bih da cujem i vase komentare u vezi nove galerije (hvala unaprijed).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*

Promijenjeno od Vumi (01.01.2008 u 17:15 sati)
odgoovorite sa citatom