Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 10.06.2005, 14:03
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Kao prvo budi pozdravljen od strane nas sa foruma (uzimam si za pravo da to ucinim u ime svih ) !!!
Ne znam zasto kupujes u americi detektor, jeste da je cijena manja ali kada se doda PDV i carina ti ces opet doci na neku cijenu za koju mozes cak i ovdje u evropi kupiti takav detektor (672+217pdv i carina=896$). Ok, cijena je manja za nekih 150 pa mozda cak i 200 evra od "evropske" ali kada pomislis da ako se nesto desi moras da ga saljes nazad za ameriku i da to moze da traje nekoliko mjeseci (mislim na popravke uz garanciju), mislim da ces biti bolje usluzen u nekoj evropskoj zemlji. Ne znam da li ti je ovo prvi detektor koji zelis da si nabavis a ako jeste ja bih ti preporucio da si nabavis prvo jedan dobar polovan od neke poznate firme i da sa njim probas. Cisto da ne bude poslije nekoliko dana trazenja (i ne pronadjenog cupa sa dukatima ) razocarenje i odustajanje od ovoga hobija... Ovo je samo moje licno razmiljanje sa kojim ne zelim da te nagovaram da promijenis svoje planove...

U svakom slucaju zelim ti dosta uspjeha u trazenju i nadam se da cemo i ovdje vidjeti nesto od tvojih pronalazaka
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom