Prikazati pojedinačan prilog
  #93  
Staro 15.01.2013, 20:45
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
evo konacno i radosnih vesti iz xp-a,yeeeeee!!!!
dakle kolege fabrika xp je nakon godinu dana intezivnog i danonocnog istrazivanja konacno izbacila najnoviju tehnologiju kaja ce nam omoguciti jos lakse traganje.

radi se o potpunom wireless stapu za detektor!to znaci da sada vise ne mora da vam stap bude na sondi kao po obicaju,od sada cete vase sonde moci nositi u levu ruku a stap u desnu.

ja sam patent provalio odmah,pa sam sam sebi napravio jedan wireless stap i stvarno funkcionise.sad mogu konacno na kolenima da idem poterenu drzeci sondu u jednu ruku,a stap u drugu ruku,kako sam oduvek i zeleo.

da ne bi ste davali pare za wireless stap,recicu vam kako da ga sami napravite.

drzite sondu u levu ruku,nikako u desnu,dok desnom rukom stegnete dovoljno jako onaj crni plasticni sraf koji se vecito sam olabavi (na velikoj sondi),ama na svakih 15 minuta traganja (jer je sonda ne balansirana i preteska ili se njemu jednostavno ne svidja da bude toliko stegnut),kada ste ga po milioniti put nategli onako muski i opsovali ga (u nadi da se ovaj put vise nece olabaviti,ali corak ipak on mudro uspe da se olabavi a da ga vi ni ne primetite,kako je uspeo) okrenete detektor naopako,sonda ka nebu elektronika ka zemlji,okrenite glavu unazad kao uvek ono proveravate sta je iza,da ne zviznete elektronikom u nesto iako znate da nema nista,al vam ostalo to kao navika jos od kad ste ga kupili novog,onda polako levom rukom povlacite sondu na dole da bi ste je postavili u odredjen ugao koji odgovara traganju.

e taman kad ste stigli na jedan stepen pre tacne pozicije,sonda ce automatski da se oslobodi od stapa i dobijate bukvalno wireless stap.

e sada,ne treba se zahvalite samo meni sto sam vas naucio kako da napravite wireless stap,vec i kinezima iz plasticarnice xiao-wung-long-dong,za izuzetan kvalitet plastike kojom obezbedjuju fabriku xp detektora.
inace sastojci plastiku poticu jos iz drevnih vremena,jos uvek niko ne uspeva takvu napraviti.

jos jedan savet,nikada nemojte cistiti,prati brisati detektor kad dodjete kuci,jer previse brisanja dovodi do istanjenja plastike

malo sale nije na odmet
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg IMAG0395.jpg (61,0 KB, 50x prikazano)
Tip dokumenta: jpg IMAG0396.jpg (60,8 KB, 46x prikazano)
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom