Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 07.10.2008, 09:34
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Znam tacno na sta mislis kratki. veruj mi da sam to sve vec probao i tacno znam koje su White's -ove mane ali daleko manju markaciju pravi sa programima koje ja koristim(u isto vreme javlja i pozitivni i negativni signal) tako da kada se u polju nadju i ferit i plemeniti metal tada javlja dva zvuka. E sad dosta toga zavisi i od polozaja predmeta u zemlji i od velicine mete...
Wolf je sve ove testove vrsio sa whitesovim standardnim (silent) programima koji jako lose rade kada je antika u pitanju. Takodje je testove vrsio u vazduhu sto nije bas najmerodavnije ali dobro. slazem se sa tim da noviji detektori poseduju sve brzu elektroniku i tu dolazi da blage prednosti u odnosu na stare modele.
Radili smo cesto i dubinske testove (mozda ce nekoga zanimati) zakopavali smo na terenu razne aluminijumske koznerve kao i sitnije predmete . Neverovatno je do koje dubine detektor moze da uhvati konzervu od piva ali na terenu nikada nisam tako nesto iskopao??? Da li se radi o sveze zakopanom predmetu ili sta drugo nemam objasnjenje...
odgoovorite sa citatom