Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 29.05.2005, 03:24
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Frekvenca zlata i snovi!?

Posto je tema Srebrna afera na adresi:
http://www.vumidet.net/forum/showthr...=1945#post1945
zakljucana, morao sam postaviti ovu temu, kako bih mogao odgovoriti.
Svakako nemam namere otvarati ovakvu temu pod detektorima, i baviti se argumentima i cinjenicama, jer nikakve cinjenice tu ne postoje, osim rekla-kazala ili verujte mi na rec.
Ako su strucnjaci opitnog centra vojske SCG zaista proucavali rezonantnu frekvencu zlata, i dosli do ovakvih saznanja, onda ja nemam sta drugo reci, osim da nam je buducnost vesela.
Sto se paranoje tice, mnogo je vise imaju svi oni, koji su debelo izigrani. A ja to treba da gledam i cutim, i pustim da se to i dalje desava.
Vidite, svi ti uredjaji za lov na blago (bilo detektori ili laseri) su jako skupi i retki kod nas. Takodje nema ni adekvatne literature.
Kakve su sanse jednog obicnog coveka sa nasih podrucja da isproba na stotine takvih uredjaja i dodje do istine, ili da negde procita pravu istinu o njima? On prosto veruje sta mu se kaze, a najbucniji su oni koji trguju ili masno naplacuju usluge izlaska na teren.
Meni prevare nisu potrebne, jer imam dobre rezultate u svom egzaktnom poslu. A prosto mi licna etika ne dozvoljava da cutim i posmatram sta se radi sa neupucenim ljudima, i kako svoj mucno zaradjeni novac, puni optimizma bacaju u vetar.
Kada bih ti Dropsy naveo sve oblasti u kojima sam jako dobar, tek onda bi pobesneo. Ja nisam kriv sto me sve zanima, i sto od svoje 12. godine drzim lemilicu i gomile razlicitih knjiga pored sebe, i sto vise imam neprospavanih nego prospavanih noci u mom zivotu.
Sto se mojih detektora tice, vec sada ih ima sirom zemlje, i svi su uglavnom jako zadovoljni njima. Uskoro ce ih biti mnogo vise, a ocekujem da ih isprobaju i ljudi sa ovog foruma.
Znaci ja nisam nikakav fantom, koji samo kritikuje bez osnova, vec radilica, koja je isprobala, odsrafila, popravila, prepravila, prekopirala itd. veliki broj razlicitih modela detektora, i plus desetine svojih modifikacija najboljih fabrickih modela. Naravno, utakmica je do skoro bila nepravedna, zbog svega sto se sa Srbijom zadnjih godina desavalo. Sada su konacno skoro ravnopravni uslovi, i vreme koje dolazi pokazace sposobnosti. A drago mi je da se zadnjih godina bude i ostali iz 3/4 ugrozenih delova sveta, te ce uskoro Minelab, Fisher i ostali morati da se nose sa armijom veoma sposobnih ljudi, i sa zaista novim koncepcijama medju uredjajima za traganje.
Koga zanima sta ja to radim, gde sam, i ko sam, dobro dosao je u mom labu. A i ovde je u par navrata objavljena adresa mog sajta, sa koga svako moze uspostaviti kontakt sa mnom.
I jos da znas, da moji komentari na temu detektora nisu iskljucivo moje misljenje, vec sinteza misljenja stotina mojih kolega u svetu (od kojih su neki izmislili i patentirali vecinu detektora sa kojima radite), koji na jedan divan i parlamentaran nacin dele svoja dugogodisnja iskustva, na nekoliko najmocnijih svetskih foruma za metal detektore.
Sve to mozes pronaci sa ovog linka:

http://www.thunting.com/geotech/forums/

Kao sto vidis, veoma me je pogodio ovakav tretman, zato sto smatram da to nisam zasluzio. Ja svoje dragoceno vreme gubim, kako bi drugima preneo svoja iskustva, i skratio im dugogodisnje muke.
Izgleda da takvi Srbiji nisu potrebni, vec oni koji zele da komsiji crkne krava. Nazalost, to je nasa prava realnost!
Najbolje zelje svima,
Zeljko.
odgoovorite sa citatom