Prikazati pojedinačan prilog
  #9  
Staro 29.05.2005, 15:12
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Evo pokusacu ponovo!Iznecu vam neka saznanja do kojih sam dosao,jer i sam sam neko koga sve interesuje,ali se ne drzim toga kao teorije vec kao mogucnosti,a mogucnosti su beskonacne.Zelim samo da naglasim da ne opisujem nikave uredjaje(la****,radi ane,LRL i ostale gluposti niti SAVETUJEM BILO KOGA DA ISTE KUPI )i da to nisam radio kada je doslo do Zeljkovog i mog spora.Do rasprave je doslo iskljucivo nasim ne razumevanjem...ali o tome vise reci kasnije.Opet naglasavam ne opisujem nikakve uredjaje!!!Evo sta kazu "strucnjaci":"Postoj e dve vrste zracenja: prirodna i vestacka.Prirodna isijavaju iz zemlje,to su takozvana geovibraciona zracenja.Za ona druga je odgovoran covek.Geovibraciona stetna zracenja su niskih frekfencija,ciji se izvor nalazi ispod povrsine zemlje.Ove frekfencije emituju podzemne vode,rude,minerali,r azni rasedi,supljine,jame ,a u dobroj meri i nafta".Opsednuti "zlatnom groznicom" veruju kako na Vavedenje(4.decembra )zakopano blago isijava "plamen iz zemlje"i da je potrebno samo provesti noc na tom mestu,a sutra ce se tacno znati gde treba da se zabode asov.E pa sad neki geolozi tvrde kako na geoloskim rasedima razne rude i metali "jace" izbacuju jonizirajuce zrake.U odredjenom trenutku nastupa praznjenje,kao kad bi se dodirnule kleme na akomulatoru.Obicno se to desava u vecernjim casovima,jer su tada elektricna praznjenja iz zemlje najaca,a narocito posle obilnih kisa ali u svako doba godine,a ne samo na Vavedenje".I sada mi nije jasno zasto bi se oko ovoga podizala tolika fama kada je ovo samo pretpostavka,a ja prozivao oko nekih lasera i LRL uredjaja.Zeljko ja znam da ponekad mogu da budem velika bitanga i da sam u tvom slucaju izgovori 99,9% neistinitih gluposti,jer priznaces i sam bio prozvan za nesto sto nisam izgovorio.Stoga bilo bi mi drago da primis moje izvinjenje jer sam te zaista uvredio.Ps.U tvoju kompetentost moja malenkost nikad nije sumljala,i niko osim tebe ovde ne bih trebao nekog da INFORMISE I EDUKUJE jer to je tvoj posao, koji ti najiskrenije to kazem-najbolje radis!!!

Promijenjeno od dropsyblood (29.05.2005 u 15:21 sati)
odgoovorite sa citatom