Prikazati pojedinačan prilog
  #27  
Staro 30.07.2005, 02:20
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Hvala ti Zeljko na informaciji iz prakse sto se tice dubinske snage u vezi f.detektora(ona informacija o geminiju II bas vredi da se zna).Pomenuo si fabricke modele a sta je sa tvojim kreacijama,mislim na tvoje modele?
Da li ces mozda praviti model bez diskriminacije sa ignorisanjem sitnih predmeta a vecom dubinskom snagom za trazenje konkretno b.figura,ostava,itd? I jos jedno pitanje da li je uopste moguce prepraviti fabricki model za trazenje sitne nuzmatike u model za trazenje vecih predmeta na vecim dubinama,konkretno podesiti i prepraviti da mu se smanji senzibilitet sa sicu(da ih ignorise)a da mu se poveca dubinska snaga?Da li si ikada pokusao da napravis veliku sondu od naprimer 40cm ili vecu i da je stavis na neki fabricki model i ako jesi kakvi su rezultati?Koliko vidim fabricke sonde vecih precnika su dosta skupe i dali je moguce izvesti to u kucnoj radinosti(citaj napraviti).Da li si kada pokusao da napravis manju ili veliku petlju(sondu)i pokusao da to stavis na neki povrsinski model?Te velike petlje od 1x1 i 2x2 imaju ultra skupi dubinski detektori.Znam dosadan sam ali me bas zanima tvoje misljenje?
odgoovorite sa citatom