Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 14.09.2005, 00:47
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od terminus
Ispričavam se zbog pogrešaka u tekstu kojega sam prethodno napisao. U trćem retku umjesto "njegova knjiga" treba pisati "njegovu knjigu".
Pozdrav terminus.
Nema problema zbog gresaka u tekstu,nije to nista strasno,pravim i ja greske prilikom pisanja i to puno puno,mada se trudim da ih sto manje bude,na kraju krajeva nije to nista strasno.......Znas kako se kaze"Ziv covek gresi" .
E sada da se vratimo na temu u vezi dr Predraga Medovica.
Neznam sada sta te interesuje tacno.Da li te interesuje da je kupis i procitas,ili si je vec procitao i zelis samo da je kupis....
Da li postoji njegova knjiga u prodaji neznam.Mislim da ne postoji jer je to vec dosta staro izdanje.....
Pogledaj ovaj sajt HAZU (hrvatska akademija znanosti i umjetnosti),
tamo ces naci knjigu,http://161.53.55.45/knjizstart_h.htm kada budes usao na sajt klikni na pretrazivanje kataloga,ukucaj zeljenog autora i dobices informaciju, e sada da li postoji mogucnost da je kupis ili narucis kod njih to neznam,jer nisam ni trazio dalje jer nemam ni ja puno vremena.To prepustam tebi da ispitas.....
Postoji jos jedna biblioteka u Srbiji koja mislim poseduje mogucnost prodaje ili narudzbine zeljenih naslova knjiga,ali moram prvo da nadjem adresu pa cu ti je postaviti.....
Sto se tice vremena izdavanja knjige,tj godine.Knjiga je napisana i izdana 1977.
Nadam se da sam uspeo da ti na neki nacin pomognem.......
Pozdrav rammstein

Promijenjeno od rammstein (22.10.2005 u 17:11 sati)
odgoovorite sa citatom