Prikazati pojedinačan prilog
  #48  
Staro 07.10.2008, 23:34
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 145
Dobio je 572 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Voleo bih i ja da nabavim novi ali sa sledecim zahtevima:

Posto imam mnogo muzike voleo bih slusati mp3 sa slusalicama i istovremeno tragati detetkorom pa bi bilo dobro da nadjem onaj koji ima ili svetlosnu signalizaciju ili vibraciju kao mobilni. Valjao bi mi nocu kad tragam a drema mi se da me cim nesto nadje razbudi.

Ili dva detektora sa kojima bih mogao istovremeno da radim. Jedan za levu a jedan za desnu ruku. Sa jednim detektorom zahvat mi je oko 1,5 metar a kad bi sa dva radio bio bi preko 2 metra sto nije malo ako se ima u vidu velicina terena gde se nemoze preci za jedan dan.

Ili detektor sa laptopom koji ide do 5 metara. Recimo kad javi neki nalaz da mi ga uvelica da vidim sta je ako je neki izlizani bronzani novac da ga ne kopam bezveze. Ustvari nabavio bih robota da trazi i da kopa umesto mene a ja u hladovini (leti) ili pored vatre (zimi) pijem vince i uzivam. Video sam da postoje takvi u naucno fantasticnim filmovima a mozda ga u stvarnosti prave u Nasi a nece da nam jave.

Izvinite ako sam malo preterao sa zahtevima i sa zezanjem, veceras sam pretakao crno vino iz kace u bure pa sam malo