Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 10.08.2011, 13:33
Sasa79
Gost
 
prilozi: n/a
p dragan pozdrav . E sad da se vratim i da kazem ja sam radio sa garett gti 2500 . Taj garettt je radio sa onom njegovom osnovnom sondom vlasnik koji mi mje pozajmio aparat reko je da je ta 1 sonda bila s njim . Inace je aparet donesen iz Svajcarske . Teren koji sam da kazem proveravao je u stvari neki teren u koji mi je jedan stari reko da je tu nekada davno pricao mu njegov deda postojalo rimsko utvrdjenje pa je sruseno a zovu ga gradiste . Ja sam uzo aparat i slucajno poceo da trazim u jednoj livadi , na pocetku je pistao i poceli smo da kopamo kopali smo kopali i na nekoj dubini od 50 60 cm smo pronasli tu stavr ako nekako mogu postavicu je na forum ali nemam aparat za slikanje. To je bio zid bato klasican zid vidi se da je zidan kamen a ne nabacana gomila . Taj predner je duzine od 10 do 12 cm izgleda ko pinceta samo na kraju ima neku alkicu kako da ti objasnim kao privezak za kljuceve s tim sto je bio u zid malo smo se pomucili dok smo vadili . Zemljiste tamo je kako su m rekli izuzetno bogato mineralima i rudama . zato ti kazem da je mineralizovano zemljiste . Morali smo da prestanemo da pretrazujemo jer je doso vlasnik imanja isto neki cica od 100 ljeta i poceo da preti policijom .
odgoovorite sa citatom