Prikazati pojedinačan prilog
  #284  
Staro 07.05.2011, 17:59
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
napisano 08. 03. 2011. god.

''Istina
Sinoć, iznad Rijeke, jedan jeko zanimljiv događaj. Ako netko misli da je zaebancija neka odmah odustane od čitanja...
Oko osam sati i petnaest minuta uvečer. Mlađi sin je bio u gradu (liječio karnevalski mamurluk) i zove me mobitelom da pogledam van među zvijezde. Mislio sam da je još pod utjecajem riječkoga ''šarenila'', ali svejedno izlazim, pogledam u nebo... i imam šta vidjeti... Golemi trokutasti tzv. NLO, mutnih (neonskih) svjetala, lagano, nečujno, kreće se iznad grada...
Uhvatim mobitel da ga uslikam, ali na displeju ne vidim ama baš ništa, niti jednu zvjezdicu, kamo li tamni i ovoliko veliki leteći objekat. Da mu svjetla nisu bila ''mutna'' možda bi i snimio koju fotku ili filmić, ali šta se može. Bio sam jako uzbuđen, čak se i u zraku osjećala nekakva čudna nelagoda...
Dva znatno manja objekta kružili su oko ovoga velikoga ''trokuta'', ali i oni su imali ''mutna'', neonska svjetla...
Zbilja mi je jako žao što nemam video zapis kao dokaz. Znam da nije teško napravit foto montažu jer ju i ja mogu brzo i lako sastavit, ali ova moja priča je zaista istinita. Previše godina imam da bih vas lagao. Usput, po mojoj teoriji, prostor iznad kojega se pojave NLO-i u narednih mjesec-dva obično pogodi potres. Ne bi mi bilo drago da ovaj put budem u pravu, ali ako se dogodi... javit ću vam... samo neka se zna da sam napomenuo...''

Dogodilo se noćas 07. 05. 2011. god.
A volio bi da nisam bio u pravu. Samo da ne bude opet...

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Ri...i-Krk-i-Rijeku
odgoovorite sa citatom