Prikazati pojedinačan prilog
  #681  
Staro 25.06.2015, 10:19
Daorson
Gost
 
prilozi: n/a
odlicno Teski i kukavicki poraz Grge od Ilijade

Poštovani gospodine Grga, koji ste se ih ih ih raspisali na ovome forumu s vidim jako mastovitim tekstovima i teorijama, no - citajuci citav ovaj forum oko Troje - moram reci Vama i svima koji su ukljuceni bili u ovu raspravu -- gospodin 'Ilijada' Vas je rasturio i dobro Vas je porazio - porazio u smislu argumentirane rasprave. Da pojasnimo, i Vama i ovome Obelixu--Vi (kao i ja) ukoliko uopce zelite raspravljati o mogucoj lokaciji Troje -- JEDNOSTAVNO MORATE ZNATI HOMEROVU ILIJADU ODLICNO! Jer imam i ja mastu veliku, mogao bi i ja sad pricati, al necu ako ne poznajem odlicno stihove Ilijade, tako da je svakome tko je god citao ovaj forum o troji jasno ko dan da je 'Ilijada' maher i moze biti ucitelj Ilijade za sve nas - I jako ste nisko pali gospodine Grga u trenutcima kad niste imali odgovor na pitanja 'Ilijade' pa ste ga onda prozvali imenom i porijeklom i to u negativnom smislu. Dakle zakljucak je gospodin Kreso iz Ljubuskog je dobro porazio gospodina Mirka iz Okucana po pitanja poznavanja Homerovog dijela Ilijade. Pozdrav iz Hercegovine

Promijenjeno od Vumi (25.06.2015 u 21:20 sati)
odgoovorite sa citatom