Prikazati pojedinačan prilog
  #105  
Staro 06.01.2007, 09:14
crow
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rammstein
Pa odakle ja da znam sad sta ti mislis i sta sa cim ima veze,kad si u prethodnom postu spomenuo SPC,spomenuo telefonski imenik Srbije i sta ja znam sta sve nisi spomenuo kao argumente kojima bi tvoju teoriju odbranio i potvrdio kao istinitu,a sad kazes da SPC nema nikakve veze sa tim.
No da se vratimo na temu.
Skuzio sam ja vec na pocetku sta si ti zapravo hteo reci,mislim stvarno je bilo dobro da si to odma na pocetku rekao nego da se ubedjujemo stavovima i argumentima koje si ti izneo, koji nisu prosli kao sto i sam vidis.Slazem se sa tobom da mozda prezime Himovic,nije pravo prezime,mozda je stvarno kao sto si rekao bilo IBRAhimovic,ali to je sa jedne strane opet druga teorija koja se ne moze dokazati kao istinita.Znaci dve teorije,dve pretpostavke,dve mogucnosti,samo je jedna od njih dveju istina.Ali postavlja se logicno pitanje koja.Posmatrajuci istoriju pojavljuje se puno logicnih zakljucaka i sa jedne i sa druge strane.Ali tajna i misterija ostaje i dalje da zivi.....
kao shto sam reko

N.N. lice, po zanimanju hajduk, muslimanske veroispovesti, nize hijerarhije u obliznjoj dzamiji, vlasnik konaka V.S. pop martin himovic

isto kao Marko Mrnjavchevic V.S. Kraljevic Marko.

nije dokazano, naravno...
samo, kolko ja znam, teshko da je neko od raje mogo da otvori konak?!
jedini malo slobodniji su bili vojnuci,
hriscani koji nisu davali danak u proizvodima
vec kolektivno ishli da ratuju
a najveci vojnuk,
kako hronichari kazu
su bili uzinovici.

zar u spisima ne stoji
ali uzun
i ilija uzinovic
a misli se na istu osobu???


samo pretpostavke na osnovu shturih podataka....
planiram tome da se posvetim kad se malo izvuchem iz guzve...
odgoovorite sa citatom