Prikazati pojedinačan prilog
  #29  
Staro 26.12.2008, 23:24
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.319
Zahvaljivao se: 602
Dobio je 1.524 zahvalnice(a/u) za 400 priloga
Film

Slazem se. De gustibus non est disputandum.
Nabrojao si zaista velika imena ali ne mogu se izraziti tako o filmovima koji mi se ne dopadaju, ne radi se ni o kakvom nivou. Pretpostavljam da smo slicnih godina i da smo obojica s vremena na vreme prerastali neke stvari. Predlozak za dobar film je cesto dobra knjiga ... Nisam mislio da raspravljam o filmu, samo sam iskoristio demokratsko pravo ovog foruma da kazem svoje misljenje. O starim filmovima rado pricam, pa kad se sretnemo rado cemo se podsetiti filmova iz nase mladosti. Ja sam se rodio pored bioskopa i prve filmove odgledao u predskolskom uzrastu. Kao 20-godisnjak sam imao kartoteku sa preko 2000 odgledanih filmova sa podacima o reziseru, producentu, scenaristi, glumcima, montazeru, piscu muzike, ... Ja stvarno ne mogu da gledam film zbog same price, kao kad bih rekao da idem na teren sa MD samo radi materijalne koristi.
Evo i u ovu zimsku vukoebinu sam poneo predlozak "Amarkorda". Uzivam u atmosferi tog filma bas kao sto me na nekom lokalitetu u predvecernje sate uhvati duh vremena koji lebdi uokolo.
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Mine bilder Felini.jpg (87,0 KB, 13x prikazano)
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom