Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 20.10.2009, 13:32
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
ima veze sa dubinom sigurno.iskljucivanj em diskriminacije ti ne iskljucujes i tonove za sve metale.na whates aparatima to se zove "raditi na muziku"i aparat je osetno dublji ,svira na sve ,svaka meta ima svoju visinu tona,ali treba dosta vremena da se nauci svaki ton.na exploreru isto,ceo dan mi zuji na gvozdje-tj.zemlju,ferit(levi gornji ugao)ali kad naidje dobra meta zavija kao sirena,kad naidjem na strelicu svira dubokim tonom,folija pisti slicno kao dobra meta ,ali isto dubljim tonovima.
tako da moras da se javis posle 200-400 radnih sati rada sa e-tracom,pa ces mi reci dali je dubok-stabilan-i dali ima dobru diskriminaciju.
jos uvek si u fazi nerviranja,i upoznavanja,to ti je za svaku masinu isto,kao i sa zenom,polako dok je upoznas ,a posle joj pomrsis konce ili u tvom slucaju-napunis djepove
Znaci da si ti radio u multintonskom modu na exporeru? Vidim da neki ipak preporucuju 4tonski mod na netu ? pa sam od starta batalio multiton
Na spectrumu sam od samog pocetka radio u mixedmodu i dobro znam prednosti kada detektor svira na sve ,ovde pokusavam da povecanjem tresholda napravim nesto slicno . Kada mi se treshold prekine a ne svirne da je pozitivna meta tada malo razgnem zemlju da proverim da nije slucajno nesto dublje i ako detektor i dalje cuti znam da je ferit(tj ono sto sam diskriminisao na ekranu)
odgoovorite sa citatom