TEMA: morska obala
Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 15.10.2005, 16:52
Oto
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Da neces rammsteinovim tragovima ....?
Zašto ne, tu su pitomiji a i znaju me kao "neozbiljnog" lika.-)

Hm... ja znam recimo mjesto ti je samostan koji slućajno završava sa sufiksom "****** pod zemljom" & etc. ali u ovoj fazi učenja i mučenja previše "kvalitetna" lokacija za šegrtovanje za sada a ovo bila "kross" izvidnica prema jednoj špilji i na drugoj strani mogućem nepoznatom neolit. nalazištu koje bi trebalo prošarati sa detek.
I još kad nebih bio tanak sa vremenom.

Kada sam se igrao sa komandama 1270 GROUND ADJUST iz početka priće probao sam i SILENCER do sada sam ga držao stalno na OFF što
što bi na poštenom Eng. bilo isključeno ali kad je OFF i uvijek sam dobivao dobar signal ali što je meni barem nelogično kada sam ga stavio ON dobijem mix signala svega i svačega????
Ili ja nekužim više Eng. ili je taster krivo spojen??? I di ću ja jadan i bidan
sad nešto ozbiljno tražiti prošao sam teren a da nisam prebacio na OFF mod koji je zapravo ON a trebalo je biti obrnuto.....
Niš, sad me najvjerovatnije čeka mejlanje sa fisherovim sup.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Used in conjunction with the NORMAL DISC control, this feature reduces
the normal clicks and pops heard while going over trash. With the toggle
“off”, you will hear clicks and pops and partial signals for maximum audio
target information. With the toggle “on”, the 1270 operates in a newly developed
3rd derivative SILENCER mode, eliminating the clicks, pops, and
partial target responses for a quieter mode of operation. This mode is especially
designed for those who wish to eliminate excessive partial audio responses
in high trash areas.
------------------------------------------------------------------------------------------------
odgoovorite sa citatom