Prikazati pojedinačan prilog
  #17  
Staro 02.09.2007, 08:02
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od mario Prikažite prilog
pazite ja sam njega pokusavao testirati svakako.Stavio sam srebrenu kovanicu i prelazio preko nje on mi je zvizdio onda sam stavio bakrenu kovanicu i on je zvizdio to je sve ok ali kad stavim ekser i kad predem jednom preko njega nezvizdi ali kad predem par puta onda pocme zviditi.Sto se tice toga da prodam ovoga i da kupim drugi nisam bas u takvoj financijskoj situaciji i ovaj sam kupio popola sa jednim prijateljem.Ali koliko sam ja skuzio do sada po vasoj prici i po mom vlastitom iskustvu nijedan detektor nemoze odvojiti zeljezo od plemenitih metala jedino moze promjeniti zvuk ali da uvopce nezvizdi to je nemoguce.
moguce je mario da sitnije gvozdene predmete mnogi det. uopste ne primecuju ,a neki i krupnije (sa razlicitim stelovanjem aparata naravno)...a kad je zvizdanje u pitanju mario moras da imas isti signal prilikom prelaska sondom preko metu i levo i desno ,to je znak da to nije gvozdje (recimo)...kad je sinal dobar samo u jednom pravcu(ili se javi krckanje) to je znak da je najverovatnije gvozdeni predmet...
odgoovorite sa citatom