Prikazati pojedinačan prilog
  #24  
Staro 28.07.2005, 01:19
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Nisam ni ja rekao da se mogu lako zaraditi, ali se ipak mogu zaraditi.
Svaku taze iskopanu, pa zatrpanu rupu, pulsni ce osecati, i ne moras nikakav metal ni stavljati u nju. Tu ce ti svaki pulsni detektor proci sve moguce i nemoguce testove.
Ljudi, neka veruje ko u sta hoce! To je demokratija. Poslusajte samo nase politicare, a posebno ekonomiste. Svi su veoma ubedljivi, i tvrde da govore istinu. Ali svakoga dana imate njihova javna suceljavanja gde iznose potpuno suprotne argumente i izjave. Logika kaze da od dva kontradiktorna stava, jedan (ili oba), mora biti neistina. A njihova delatnost svakako ima MNOGO vecu tezinu od proizvodnje sprava za lov na blago, i reklamiranje istih.
Kome uopste verovati u danasnje vreme je veoma tesko pitanje, jer smo se uverili mnogo puta da SVI LAZU kako bi ostvarili nekakve interese.
E sada mi vi recite, ako predsednici drzava, ministri, senatori, ambasadori, novinari i mnogi drugi - LAZU, zarad ostvarivanja izvesnih ciljeva, a pri tom redovno nude "DOKAZE", koji potvrdjuju njihove lazi, zasto vam je tako tesko da poverujete da i nekakvi belosvetski proizvodjaci sprava za lov na blago (koji je u principu svuda zabranjen), mogu lagati o performansama svojih uredjaja, kako bi ih bolje prodavali?
Ako vi licno poverujete lazi nekog politicara, to vas nece nista kostati.
Ali, ako poverujete u lazi nekog od proizvodjaca tih skupih geo lokatora, te za neku lepo upakovanu sarenu lazu date visegodisnju mucno stecenu zaradu, onda ste uradili ozbiljnu zivotnu gresku.
A ja sam za ovih 10tak godina upoznao i previse takvih ljudi, te sam na puno nacina pokusao da pomognem onima, koji se spremaju na istu gresku, iako me se to licno ne mora ticati.
I mozda je ovo grubo, ali nas narod ima jednu izreku, koja je ovde apsolutno na mestu: "Ovce su za sisanje"
odgoovorite sa citatom