Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 01.09.2008, 19:09
tragac78
Gost
 
prilozi: n/a
Imao sam prilike da vidim jedan test Eagle spectrum-a.Ako me dobro služi sećanje.Detektor može da odvoji meko gvožđe od kovanog.U drugom slučaju pali barove i sa jedne i sa druge strane po nekoliko.Nema šanse da se pomeša sa drugim metalom.Čuo sam da kod ovog aparata ima 2 procesora za razliku od XLT-a koji ima jedan.E taj jedan trebalo bi da je brži jer i novija je tehnologija,ali za nijansu je sporiji od spektrumova 2.Verovatno zbog bolje grafike kod XLT-a.Inače skoro da nema neke razlike u radu između Spektruma i XLT-a,a prednosti XLT-a su bolja grafika,više programibilnih programa(custom) i veličina/težina.Što se tiče dubine isti su.Znači malo je brži Eagle ali to je mala razlika da bi bila bitna. Dubina za srebrnjak od 25mm prelazi 35cm u vazduhu krupniji predmeti sve do maksimalno oko 2m(zavisi i od sonde).Inače pre nego li se čuje jasan zvuk u zavisnosti od vrste metala,čuje se promena u jačini zvuka i već tad se može osetiti pronalazak ali je daleko da bi ga lektronika razvrstala.Probali smo i da stavimo dva metala recimo srebrnjak i gvožđe i onda pali barove i levo i desno od nule;levo za gvožđe a desno za srebrnjak.Naravno predmeti su ležali na dlanu sa nekih 2cm rastojanja.Meni se jako svideo.
odgoovorite sa citatom