Prikazati pojedinačan prilog
  #53  
Staro 03.03.2009, 21:23
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.494
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Tragac,ja ne vidim razloga zasto se ti toliko ljutis na baneta.Covjek ti je samo napisao koja su to optimalna stelovanja za goldmaxx-a,a to znam iz licnog iskustva.Za takav savjet,da sam na tvome mijestu,bi mu se samo zahvalio.
Slazem se sa banetom i u tome da je testiranje detektora u zraku cisto gubljenje vremena i ni u kom slucaju nekome nece biti od koristi pri kupovini detektora.To sam procitao kod jednog holandskog eksperta ,ciji par clanaka sam i preveo za forum,jos prije no sto sam kupio svoj prvi detektor,a i ja sam sam se u to uvjerio .Vjerujem da se u tome slazu svi iskusniji detektorasi ,a i ti ces nakon odredjenog vremena.
Moj drugarski savjet ti je(ja nemam nikakvog interesa u kupo-prodaji ovih detektora )rad na terenu sa stelovanima koje je bane naveo(vrijednosti,u zavisnosti od terena, mogu malo varirati),detektor mora malo "cvrkutati",a ti ces,nakon izvjesnog vremena,znati tacno kada je pronasao metu,a kad se samo "folira"Jos nesto, masi ravnomjerno i polako(da se putanje sonde do pola preklapaju)i naculi usi,jer su najbolje mete duboko i signal je vrlo slab.
p.s.
Kupio si super detektor,nisi uhvatio za k.... u punom djaku p....
odgoovorite sa citatom