Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 22.12.2006, 17:08
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Problem sa tom stranicom je da je Pulsi obnavlja svako par godina. Dosta se korisnika vec naljutilo jer je iz pocetka stavljao sve i svasta i obecavao da ce svako moci napraviti sam te detektore jer ce on do kraja obezbijediti sve potrebne podatek i staviti ih njima na raspolaganje (ia ja sam medju njima). Na kraju od toga nije bilo nista. Ljudi su kupovali dijelove koji su stajali u listi, pravili stampane plocice gdje ce to sve da letuju (kao i sam sto sam uradio), da bi na kraju sve to palo u vodu. Sve u svemu dijelovi su ostali neupotrebljeni. Od svih tih ja sam recimo napravio , ako si malo pregledao stranicu, onaj Minipuls 3. Mogu ti reci da je dosta jak u vazduhu iako nisam napravio sondu togfa promjera koji je trebao, nego sam napravio manjega promjera.
Iskren da budem i mene jako zanimaju ti detektori ali na zalost previse su skupi tako da se ne isplati sve to (jedino ako se ima previse vremena za trazenje pa se nesto i nadje na kraju). Inace on sam ne prodaje sve te njegove detektore nego ima jedna njemacka stranica sa prodajom detektora i oni to rade za njega. Par njih se moze i kod njega direktno naruciti.
U svakom slucaju radi se o visokoj tehnologiji, ali bih ja ipak prije kupovine otisao kod njega i isprobao te modele na nekome poligonu.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom