Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 22.12.2006, 21:45
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav!
Licno posedujem Pi detektor Nemacke firme Lorenz Deep Maxx3. Sve sto ti o njemu mogu reci da je savrsene izrade, na teren sam sa njim izlazio dva puta do sada a imam ga vec nekoliko meseci.Moj zakljucak iz testiranja samog detektora je da je mocan i da treba dosta vremena dok se ne steknu iskustva za rad sa njim. Preporucuje se za trazenje vecih objekata na vecim dubinama na mineralizacionim terenima i po sumi, za mesta koja su previse zaprljana se ne preporucuje posto ne poseduje diskriminaciju kao i svi pi detektori. Moguce je takodje traziti i sitne predmete sa manjim sondama. Poseduje mogucnos odvajanja metala (plemeniti-ne plemeniti) i ima skalu od 0-99 na kojoj pokazuje provodljivost.
Pisao sam na forumu o testu sa njim, pogledaj link: http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=1164
Inace cena mu je oko 4,600€ za aparat, dve sonde od 35cm i 45cm, stanga za okruglu sondu (sa kojom aparat postaje klasicni motion detektor), ram 1x1m za dubinsko trazenje, pojas za nosenje aparata i akumulator sa punjacem. Sve je lepo upakovano u jos lepsi kofer za nosenje. Licno nemam puno vremena da ga vise isprobam sto je velika steta!!!
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg deepmaxx3[1].jpg (26,4 KB, 45x prikazano)
odgoovorite sa citatom