Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 07.07.2008, 20:39
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro nam doso Angelarij

Ja sam isto dosta nov na ovom forumu, i isto kao ti trazio cudo od naparava, pretrazivao internet 24h i nakraju nisam vise znao sta da kupim, ali kada sam malo procitao i pisao sa ovim ljudima ovde na forumu uvideo sam da to sto sam ja hteo da kupim opste nefunkcionise.
Ali da neduzim:
Jedan moj dobar prijatelj je dobio taj svemocni aparat 'Mineoro 2008 DC od nekog njegovog prijatelja posto je onaj iskopao 200 rupa i nista nije naso, dao je ovom mom prijatelju da ga on proba, (da on malo napravi zuljeve), ovaj prijatelj ga ima jedno dve nedelje, svaki dan kopa po 3 do 5 rupa ali nazalost nista jos nije naso, ustvari to opste nefunkcionise.
Reko sam mu da ga testira u vazduhu na bilo koji metal ili na srebro, to je i uradio ali opste nereguje kaze mora samo na nesto sto je dugo u zemlji hihihi.
Pre nego sto bacis pare uzalud ako ti nije daleko svrati do Svilajnca pa ces se uveriti, mozes ga i probati ovaj prijatelj ce ti to sigurno dozvoliti. A ako bas hoces da kupis taj aparat mislim da ces ga dobiti dosta jeftinije od njegovog prijatelja.

Veliki pozdrav
odgoovorite sa citatom