Prikazati pojedinačan prilog
  #25  
Staro 28.07.2005, 07:18
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ok, ovce su za sisanje, samo ja nisam primjetio da je iko rekao da ce da kupi bilo nesto od navedenih stvari. Radi se cisto o radoznalosti da li je sve tako kako se ovdje navodi. Niko nije lud izdvojiti tolike pare za tamo neke radare ili sta ti ja znam sta. Uzimam sebe kao primjer. I kada bi posjedovao tako neku spravicu, sta da radim sa njom ovdje gdje sam, kada sam na nekom drugom mjestu (u zavicaju) imam previse drugih poslova da bih mogao da se setam sa radarima po njivama ili sumama i da kopam metrima duboke rupe. Ako uspijem otici koji sat sa obicnim detektorom, uspijem. Dosta mi je da tih par sati "pustim mozak na pasu" i zaboravim sve druge probleme. Ove masine kada bi i bile u mogucnosti da sve ovo urade sto se navodi za njih, trebale bi citav tim ljudi koji bi je opsluzivali i koji se nicim drugim nebi bavili osim kopanjem. Sada mi recite ko ima vremena za tako nesto- ja bar nemam. Ja ako iskopam rupu dublju od 40cm i ako u njoj ne pronadjem nista, odustajem jer ne zelim ostati tih nekoliko slobodnih sati pored te jedne rupe da bih na kraju iskopao neku granatu zaostalu iz II s.rata. Ja sam zadovoljan i ovim detektorima koje trenutno imam i nemam namjeru uzimati nesto drugo...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom