Prikazati pojedinačan prilog
  #288  
Staro 11.07.2011, 20:28
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Opet NLO... (ili Zeusova vatrena kola)

Ako su ova otkrića zaista istinita, a ne vidim baš mnogo razloga za sumnju, postavljam pitanje nastanka zemaljske civilizacije i nikako se ne mogu složiti s Darvinovom teorijom evolucije. Arheolozi, teolozi, ufolozi, znanstvenici, vjernici, nevjernici, pisci, pjesnici... Novinari i svi ostali sumnjičavci zašto, svojoj školskoj naobrazbi neobjašnjive ''misterije'', odmah trpate u vanzemaljsku civilizaciju? Zašto nešto drugačije ljudske rase od današnjih ne bi mogle biti stvorene na Zemlji? Bez imalo razmišljanja bacate ih negdje daleko u vasionu. Da nema živih Pigmejaca i da pronađete njihovo groblje proglasili bi i njih vanzemaljcima... Zbog čega bi, kod toliko desetaka milijardi zvijezda samo u našoj galaksiji, te kod na desetke milijardi galaksija vidljivih sa Zemlje, zemaljska civilizacija bila unikatna? Dopuštam da su Zemlju posjetile pojedine vanzemaljske istraživačke skupine, ali one nikako nisu došle bez dopuštenja nas samih. Znam da će zveknut blesavo i nevjerojatno, ali moram dati svoje objašnjenje pojava famoznih NLO-a. Moje čvrsto stajalište je da NLO nije vanzemaljska tehnologija. To je naša, ljudska, tehnologija. Mi živimo dvostruki, paralelni život. Patimo se na zemlji, preživljavamo kako znamo i umijemo, da bi umrli i nestali u zemaljskom prahu. Da, svako živo tijelo umire i nestaje. A šta je s duhom, odnosno energijom našeg tijela? Energija ne može nestat već se samo transformirati u drugačije svojstvo. Isus je lijepo rekao da kod njegovog (i našeg) Oca ima puno više postelja nego što je živih na Zemlji. Otac po svoj prilici ima jednu vrstu ''kompjutora'' gdje pohranjuje energije (ili duše svih umrlih stvorova). NLO-i služe kao sakupljači i prijenosnici do centralnog, Očevog, kompjutora. Nemam niti volje niti namjere bilo koga uvjeravati u moje ludosti osim tko želi vjerovati, nek vjeruje, a tko ne, neka razmišlja drugačije.

Što tzv. NLO-i rade u olujnim oblacima? Pojedine mudre glave misle da - prave oluju? Onda da - proučavaju oluju? Pa da - ublažavaju oluju? Još je raznih teorija koje ne želim pomenuti. Ne,ove misteriozne letjelice u olujnom su oblaku iz sasvim drugog razloga. Pune svoje pokretačke motore. Kako? Ne znam kojom tehnologijom danas izvesti pokus, ali imam teoretske naznake. Ispred olujnoga oblaka zrak je višestruko ioniziran od uobičajenoga i prepun ja energije, koju treba samo ''pokupiti''... Da, neobična i glupo samouvjerena izjava, osim što imam teoretski dokaz, o kome sam već pisao na jednoj od prošlih stranica. Nikola Tesla je znao za ovaj efekat i posebnim instrumentom pratio je oluju na daljini od oko 700 milja... Na prostorima bivše Juge naročito je mnogo pojava NLO-a. Iznad moje kuće, već mi je postalo uobičajeno čuti, skoro svake noći ''prošišti'' nepoznata letjelica. Nisam ju nikada vidio, ali sam siguran da nije prošla cestom, a nije niti bilo koja vrsta poznatoga zemaljskoga aviona. Prošli mjesec, kada sam bio u Slavoniji, prošišala je ujutro... i malo me iznenadila terminom... Opet ništa nisam uspio vizuelno pogledat, na žalost...

Mnogobrojni svjedoci nemaju razloga nikoga lagati, pa tako niti vojne osobe.Vojska može samo neko vrijeme sakriti istinu - koja kad tad procuri u javnosti.

http://atlantidahr.blog.hr/2011/07/1...m-svijeta.html

http://www.net.hr/planet-x/page/2011/07/04/0107006.html

http://www.24sata.hr/misteriji/potpu...d-zadra-226460
odgoovorite sa citatom