Prikazati pojedinačan prilog
  #14  
Staro 02.07.2013, 22:53
Bucanero Bucanero je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 23.03.2010
prilozi: 190
Zahvaljivao se: 5
Dobio je 78 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Svaki detektor brlja i bas tu je vazno iskustvo da znamo kad brlja a kad ne brlja i kad brlja sta je zabrljao. Naj veca mana kod DD sonde i njenog slabog pinpointa za mene nije to sto moram kopati vece rupe vec to sto ako sam pogresno odredio tacnu poziciju mete mogu imati problema sa diskriminacijom. Kod koncetricnih sondi ukljucis pinpoint odredis tacnu poziciju mete a zatim kratkim pokretima prelazis sredinom sonde iznad mete i diskriminator skoro nikad ne grjesi. Pored svega toga ja ipak vise volim DD sonde jer sa koncetricnim sondama je mnogo lakse promasiti dobru metu nego sa DD. Vidim da je ova garetova AT serija prilicno hvaljena a posebno AT gold. Ima li ko kakvih iskustava sa njim, mene zanima kakav je u poredjenju sa GMP-om? Jedna zanimljivost. Kad sam dobio moj drugi detektor a to je bio ACE 250 pored uputstva proizvodjaca u pakovanju je bilo odstampano i uputstvo prodavca detektora koje je pocinjala otprilike ovako "kad pocnete raditi sa ovim detektorom u pocetku ce vam sve izgledati jako konfuzno".... pa onda objasnjava na sta treba obratiti paznju a sto proizvodjac nije naveo.
odgoovorite sa citatom