Prikazati pojedinačan prilog
  #139  
Staro 10.10.2009, 18:50
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Meteoriti

Da, u pravu su, meteorit (ili asteroid u raspadu) pri ulazu u Zemljinu atmosferu zaista je pao na Zemlju, ali ne prije 60–tak milijuna godina, ne niti prije 60-tak tisuća godina, već možda prije otprilike 6 tisuća godina i nije on pravi uzrok nestanka dinosaura. Tragovi ovoga meteorita jasno su i danas vidljivi na području meni dvije bliske države. Ovakav pejzaž nisam nikada i nigdje u svijetu vidio. Očito je da ove rupe nisu nastale prije 60 pa čak i više od 100 milijuna godina...
I ne samo da su izdubljene nedavno, već se jasno vidi smjer iz kojega je raspadnuti asteroid stigao u Zemljinu atmosferu...
Rupe na tlu od udara meteorita jasno su vidljive i nitko me ne može uvjeriti da su nastale prirodnim putem – erozijom. Ovakva savršena geometrija nikako ne može biti slučajna.
Po mojoj procjeni, velika grupa meteorita, raznih veličina, stigla je na Zemlju otprilike sa sjeverozapada, padajući ukoso, nešto slično kao pri nedavnom padu američke svemirske letjelice ''space shutle''...
Morao sam prepisati poneki znanstveni podatak samo da se uvjerite kako visoko školovane osobe mogu biti dvolične i kratkovidne, samo da pokažu koliko su pametni. Paralelno vjeruju i u Boga i u evoluciju. Zato bi najbolje bilo da Gospodin Jahve stisne dugme, resetira sav život na Zemlji i stvori jedan pravedniji, opet iz početka, kao onaj u pećinama. Opet je za znanstvenike velika zagonetka zbog čega je veliki dio stare Aleksandrije potopljen morskom vodom. Šta je tu toliko čudno? Pa zar i u Veneciji nisu iskopavali dijelove nekadašnjega pristaništa nekoliko metara ispod današnje luke. Osim toga Veneciju često preplavi morska plima i ne bi me iznenadilo da budu primorani izgraditi novu na nekom povišenom prostoru van domašaja morske vode.
Crkva Svetoga Vlaha u Dubrovniku sagrađena je na temeljima jedne starije crkve, a ova starija na temeljima još starije. Ništa čudno osim što su ovi prvi, najstariji temelji, nekolko metara ispod nivoa današnje vode u Jadranu...
A dok ok se ne dogodi toliko pominjani biblijski i Jahvin ''smak svijeta'' vratimo se mi Homeru, njegovoj Ilijadi, Jasonu i Argonautima... Osobno objašnjenje plovidbe Jazona s Agonautima i naglom nestanku dinosaura počeo bih u egipatskoj Aleksandriji i Kleopatrinim dvorima...
odgoovorite sa citatom