Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 02.04.2008, 01:02
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Pretpostavljam da pricas o minelabovom GP extreme modelu (stari ili najnoviji) a taj sto je sa njim radio vjerovatno nije imao pojma kako se istim radi, posebno sto se tice diskriminacije, jer ovi minelabovi modeli su PI detektori i nemaju pravu diskriminaciju kao VLF modeli itd itd. Neka taj kucni majstor pronadje nekoga ko sa ovim minelabovim modelom ima prava iskustva pa neka se onda provjere uzajamno, bas bih volio vidjeti takav test
pa vumi ja sta da ti kazem.....sem da je tako bilo....a da taj nezna da radi sa njim.....to je malo glupo sto si napisao,jer kao prvo ne poznajes coveka da bi mogao da ga kudis ili pohvalis,kao drugo imao je detektore i detektorei ogroman je poznavalac svega ovoga,kao trece on je sam svedok toga....

e sada dalje......nit cu napisati ko je kupio taj minelabov nit cu napisati ko pravi te detektore,samo covek iza sebe ima prodatih nekih 200-300 kom. i sa tim sam zavrsio

ponavljam....ja imena necu pomenuti.

ja ovo nisam napisao hvaleci nekog vec oko saveta kupovine.....jer mi nikog ne mozemo voditi kroz zivot,tako da ljudi sami biraju sta ce kupovati.

ovde je iskazano moje i samo moje misljenje.....