Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 13.03.2005, 22:16
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
da ali ta vrsta detektora, skenera,nazovimo ih kako hocemo je napravljena za profi tragace,profi arheologe koji se bave ovakvim stvarima.Normalno je da svaki proizvodjac napravi malo bolju reklamu za svoj proizvod,ali covek koji se vec bavi ovakvim stvarima tj elektronikom ili sta ti ja znam sta tu spada,moze videti na osnovu ponudjenih tehnickih elemenata u samim tim spravicama,koja je njihova mogucnost.Normalno ko se razume.E sada sto se tice energije koju ovi aparati koriste,isto takodje mislim da je isto i ta nauka napredovala.Tj ne znaci da za ovakvu vrstu aparata trebamo imati veliki napoj energije.E sada kada bolje razmislimo aparat koji kosta 19 000eura sigurno nije stavljen na sajt o prodaji za nekog pocetnika.Vec za nekog ko se u to razume.Mozda si se ti jackdetektor nasao uvredjen zbog samog mog pristupa temi,nisam imao nikakve lose namere jer citajuci tvoje postove i ono sto si u njima naveo,dosao sam do zakljucka da pises o tehnologiji koja je vec u upotrebi.Mislim na softvere,tehniku skeniranja,lap top i ostale zajebancije koje tu spadaju.Zato sam te i pitao da li si ti na putu da usavrsis tu vec zapocetu tehnologiju.Jer normalno je da svaki pronalazak i tehnologija imaju svoje nedostatke i mane.I zato se to non stop usavrsava zbog boljih rezultata i mogucnosti.Prost primer pronalazak aviona,ili telefona...........i da ne nabrajam sve to sad.Da se razumemo ja se ne bavim ovakvim stvarima,mislim na elektroniku,fiziku,m atematiku.......itd. Ja koristim argumente i cinjenice koje nalazim u casopisima,reportaza ma na tv-u na netu itd.E sad sto se tice tragaca iz Srbije i njihovog neznanja to je vec prica za sebe...........Prema tome kao sto je vumi rekao a ja ga podrzavam.Ovakva vrsta aparata o kojim mi pricamo postoji bez daljnjega.E sad njihove mogucnosti,njihov sklop,cipovi,program i,tehnologija,softve ri,IC zraci,sistemi za rendgen,njihovo dejstvo i uticaj na okolinu i zdravlje,magnetni talasi i njihov uticaj.......... e to je druga prica.pozdrav rammstein
vumi mislim da se taj eksperiment zvao filadelfija ali nisam siguran
odgoovorite sa citatom