Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 20.11.2004, 01:39
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Vjeruj mi da jos nikoga ne znam ko trazi sa tim aparatom. U ostalim forumima u koje sam uclanjen takodje nisam imao prilike da procitam necije misljenje o tom aparatu tj da ga neko od njih posjeduje. Jedino sto znam je to da mu cijena nije mala. Zavisi sta zelis da trazis sa aparatom.Neko kupi aparat samo da ga posluzi jednom, jer je neko od njegovih predaka negdje nesto vrijedno zakopao i njemu treba odredjeni aparat koji moze npr na nekoj odredjenoj dubini da pronadje to sto se trazi. Citao sam po drugim forumima da su ljudi kupovali recimo minelabov GP Extreme samo da bi nasli neke zakopane dragocijenosti i nakon toga ga odmah prodavali. Kako sam vec rekao te mogucnosti koje se spominju za pojedine aparate su teoretske i zavise od puno drugih faktora. Ako ti npr zelis pronaci uzmimo 10 dukata koji su po necijoj prici zakopani na nekih 1m dubine, tu ti ne moze nista pomoci aparat koji kako se navodi ima mogucnost da trazi do 2m, jer je to premaleno. Moje misljenje je da je svaki aparat koji moze da pronadje recimo jedan sesterc (3-4cm promjera) na dubini do nekih 35-40 cm, jako dobar aparat.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom