Prikazati pojedinačan prilog
  #10  
Staro 02.12.2009, 01:08
Comodus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
pogledaj tek test na yutubu pa ces videti sta je aparat....lepo ga crnili
Imao sam priliku da ga isprobam jer sam planirao da ga kupim.Odemo na teren,sat vremena radimo ground balans{automatski}.K ada god promenis teren aj ponovo a bas dugo traje!Moze da se uradi i rucno ali onda si primoran da drzis sondu 15-20cm od zemlje jer si na toj visini odradio balans,inace cim malo pomeris on ti pokazuje supljine!Nemoguce je stalno ga odrzaviti u istoj visini jer otpade ruka{pretezak}.Sonda pokazuje samo na zadnjem delu,ne znam zasto su je pravili toliku.Vrhunac price je da kada sam ga i ja uzeo da probam,predjem njime preko svoje jakne koja je bila na zemlji i u kojoj su bila 4 okrugla bronzana predmeta precnika 40mm a on cuti kao riba ni da bekne.Odemo nazad kuci,ja mu kazem da sam odustao i ispricam mu za slucaj jakne.Covek u neverici mi govori da 1 od ta 4 zakopam u svom dvoristu i da mu kazem gde je u kom delu dvorista pa ako ne nadje da ce da izlomi aparat!Uradim to,zakopam na 15cm i zovem ga!Dva puta predje preko toga,ne oseti i kada smo vadili to iz zemlje izgovor mu je bio pa kada si ga postavio ukoso!Ja ga gledam i pitam se na kojim lekovima je ovaj covek.Moj aparat bi to isto pronasao na 40 cm pa da stoji i naglavacke.Mozda sam malo dosadan ali sta cu kada volim da pricamTako da ako je neko planirao da izdvoji pare za ovo cudo,mogu mu reci da slobodno odustane
odgoovorite sa citatom