Prikazati pojedinačan prilog
  #60  
Staro 12.02.2012, 22:50
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Dr.jare Prikažite prilog
Kvalitet "web" prevoda zavisi od pravilno napisanog teksta (pravopisa) koji se prevodi. Ako je polupismen onaj koji postavlja tekst onda se prevodom dobija ovo...
kvalitet prevoda zavisi od znanja coveka da prevede,ako si se oslonio na google translate,kao sto i jesi taj nece prevesti text u ispravnom stanju pa cak da ga je Tolstoj licno napisao.
a to je ono sto si napisao copi(copy)/paste
ako budes verovao google translate onda ce ti ceo svet biti nepismen..

a ispod videa ti pise sledece: The best meteorite hunting tool ever! Cover more ground and make more finds with this great tool. Rare earth magnets and a wide sweep path for better ground coverage. Gold nugget hunters will like it to clean up trash iron before detecting. Visit my web site for more info.

najbolja alatka ikad za lov meteorita!pokriva vecu povrsinu i nalazite vise nalaza sa ovom odlicnom alatkom.retki zemaljski magneti i siroka putanja povlacenja (odnosno ciscenja) za bolje povrsinsko pokrivanje.lovci na zlatna grumenja ce ga zavoleti (magnet) da bi ocistili djubre pre detektovanja (rada sa detektorom).posetite moj sajt za vise informacija.

covek je napisao zajsta lepo bez greske pa cak i u interpunkciji,znaci 100% nije polupismen


Citat:
citat od Dr.jare Prikažite prilog
Nego koliko sam te razumeo magnete koje si ti imao bili su od neke vrste Perendev motora (perpetum mobile) koji je pokretao radar.
tako mi je receno da je iz neke vojne fabrike koja je proizvodila velike radare,oni su se ubacivali suprornim polovima negde,i onda bi se radar sam okretao bez pomoci struje.ako su me slagali mangupi,lazem i ja.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (12.02.2012 u 23:01 sati)
odgoovorite sa citatom