TEMA: fisher 1236
Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 28.11.2005, 22:44
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Dobro ti je rekao Vumi a Ja da jos malo dodam. Moras napraviti sopstveni mali poligon i tu steci iskustvo. Sto se tice eksera trebas zakopati te stare ek**** a ne nove i to posebno prave i posebno krive a takodje i jednu grupu eksera i to krivih i isprobavati. Takodje trebas ustanoviti na kojim dubinama ti radi detektor i podizanjem uvis i pomeranjem utvrditi o kojoj se dubini radi. Ako je previse plitko najverovatnije nije novcic osim ako ti daje izuzetno cist signal. Probama sam ustanovi sta znaci skroz cist signal ili kada ima i neko drugo mesanje signala ali sve to na raznim visinama. Podizanjem detektora na raznim visinama i trazenjem samo cistog signala lako ces izbaciti ek**** i potkovice ali ne i aluminijumske folije. Aluminijumska folija ima pribliznu frekvenciju kao i zlato ali folije su skoro uvek na povrsini a zlato na dubini. Zato ti podigni detektor uvis i ako je suvise plitko ne kopaj. Jos jedna stvar , dolazenjem na novi teren ti prvo treba da ustanovis koliko je teren zagadjen, i na dva tri signala kopni da bi znao o kakvom se terenu radi. Uostalom iskustvo cini svoje.
Interesuje me kako ce ti detektor raditi na grupu krivih eksera.
odgoovorite sa citatom