Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 01.04.2005, 13:20
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Help.....pomoc....

Da vam ukratko objasnim o cemu se radi
.Razgovarajuci sa jednim prijateljem sasvim slucajno o ovim stvarima,arheologija ,numizmatika,traganj e,detektori........i td.Dosao sam do saznanja o jednom podzemnom gradu za koga sam negde citao na internetu sasvim slucajno,ali nisam obracao paznju na njega.Naime radi se o podzemnom gradu iz kojega doba i veka nemam pojma koji se nalazi na teritoriji Juzne Srbije odnosno teritorija sela Prahova.Koliko mogu da setim detalja procitanih na internetu za taj grad i arheolozi tvrde da postoji ali nemogu naci ulaz,a usled nedostatka finansija nema ni velikog interesovanja za poduhvat.Ali o cemu se radi?Radi se o tome.Neki domacin kada je kopao bunar u njegovom dvotistu na nekih mozda 10m dubine,kopac bunara je naleteo na podzemni hodnik precnika 2m.Posto im je posao propao domacin je ponovo naredio da se bunar zatrpa.Povezajuci stvari koje sam ja procitao na netu i pricu koju mi je drug ispricao.Dosao sam do zakljucka da bi to mogao biti podzemni grad.Odnosno neki od njegovih tunela,posto se pretpostavlja da je grad u obliku lavirinta,bas i kao podzemni grad na Kalemegdanu.
Zamolio bih sve one ako su negde procitali na netu ili imaju bilo kakvu pricu ili legendu,ili neku informaciju o ovome,da ubace na forum..Unapred zahvalan rammstein
zaboravio sam da dodam da je ime grada Decibal,ali nisam siguran da je to pravi naziv.....
.

Promijenjeno od rammstein (01.04.2005 u 13:24 sati)
odgoovorite sa citatom