Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 16.10.2009, 11:15
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
explorer mi je radio dobro do kraja,dok se ne ugasi i ja sam imao fabricku od 1600mah i trajala je oko 4 sata./razlog je sto je kod mene bio podesen da svira na sve.
ja se nadam da je otprilike isti princip rada na e-track i exploreru,pa cu ti objasniti to malo oko dubine.
ako vec nemas problema sa zemljom i kamenjem,onda za pocetak "iron mask"vrati ulevo skroz na -16 i izbrisi i taj +95,znaci displey mora da bude cist.uvek radi na manuelno i podesavaj postepeno sens. koliko god mozes do granice(negde oko 20 kod mene,to je sasvim dovoljno,ako moze vise onda je jos dublji) gain na 10 ili 9.u advansed modu bolje radis sa audio3 nego u "normal",bolje razlikuje mete.
e sad,spustis sondu i slusas,onaj dublji ton ako se pojavi i ide crni kvadratic u gornjem levom uglu ,znaci da vec hvata "ferit" u zemlji,ako zapisti sa onim crnim kvadraticem u gornjem desnom uglu onda hvata kamenje i u nekim slucajevima neke dobre mete(denar).
uvek ides skroz polako sa sondom,nemoj da mases i juris,zacudices se da si 100 puta prosao tuda i iskoci nesto dobro,to vazi i za svaki drugi aparat
Vidim da ima ipak nekih razlika u meniju kod ova dva detektora. Kod mene su rasponi od 1-30 (audio) dok su kod explorera 1-10 takodje nemam opciju audio3 ali mislim da znam sta treba da radim. Jedino jos nisam skapirao IRON MASK . Iron mask nije isto sto i disk mod da li sam u pravu?
Evo ovako sam ja do sada podesavao disk:
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg e trac disk.JPG (39,8 KB, 31x prikazano)
odgoovorite sa citatom