Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 26.06.2008, 11:26
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od laki Prikažite prilog
cestitam bugarima na lep sajt,ali za detektor nemam reci hvale ...pre otprilike dve godine imao sam njihov detektor sl 2006 i mogu vam reci da je taj aparat igracka za recimo f2 (radio je konfuzno,signal je kasnio itd itd...)
Laki druze ja mislim da bi bilo drago svima nama da cuju iz prve ruke kako ti detektori iz Bugarske rade.Ja sam hteo da kupim onaj drugi nrg-100 ali sam odustao jer sam od naseg druga sa foruma kupio Vaguro 2.Poredjenja radi ti detektori kod njih kostaju 250 i 400 eura plus troskovi puta vize ili necije marze pa vidite koliko to izadje.Za rezultate ne mogu pricati ali bi ti druze Laki mogao ljudima da opises rad sa modelom koji si imao.Bas iz tog razloga da ljudi ne pogrese.U svakom slucaju iskljucivo je bolje kupiti fabricki detektor renomirane firme narocito ako mogu da se nabave za 300 eura.Mislim na Garet ac 250 ili ona dva Fisera F 2 i F4.Recimo sada bi mogli napraviti poredjenje za druga Predatora izmedju ac 250 i Fisera F 4 kako se ponasaju na raznim terenima.Prvo i osnovno stabilnost pa diskriminacija to jest izbacivanje pojedinih metala .Stabilnost gde su tereni puni minerala i ruda naravno ponasanje gde su zaprljani tereni .Reagovanje na rimsku ciglu ili ne reagovanje ovde mislim da je Fiser u prednosti.Uredu je izbacivanje pivskih cepova i cavlica ali diskriminisanje ciste folije se gubi zuto narocito za plaze gde se moze naci koja narukvica ili lancic a zna se koja je razlika od prstena.Sto se tice dubine recimo moj Vaguero 2 vidi dublje predmete u zemlji nego li te iste u vazduhu pogotovo ako oni stoje vise godina dole.Za ovo mislim da se mnogi aparati ponasaju tako.Predator imas ovde na forumu opisan rad mnogih detektora pa pretrazi ukucaj ime masine i izaci ce ti svi prilozi vezani za detektor koji si trazio.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom