Prikazati pojedinačan prilog
  #22  
Staro 05.08.2010, 21:53
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
da pike od pocetka mi je bio sumnjiv napisao sam to u onom velikom romanu i obavestio vumija da mi nesto tu nije bas kako valja,medjutim on mi je rekao da cu ja vremenom da se savremenizujem .....i doslo je do toga da sve vise i vise shvatam da sam od samog pocetka u pravu.

vremenom ga nisam udarao,jer ko me iole poznaje zna kako cuvam svoje stvari,moj drugi detektor koji je nekoliko godina u mom posedu i dalje izgleda kao da je nov.po kisi nikad nije izasao na teren tako da nema ni oko toga price.stelovanja se vide na slici a ta stelovanja koriste svi,medjutim i van tih stelovanja on nije nista bolji.

razmisljao sam da ga stavim na osciloskop ali mi je za to ipak potreban vumi,da ne ispadne na kraju prica kako sam otvorio detektor pa sad ko te j**e.

uostalom,ja nisam dao fals evere,nit cepane,nit u rate pa sam verovao da cu dobiti ispravan detektor.....za ispravne pare.

jedno je da detektor ne moze da uhvati nesto sto nije u njegovom domenu,a drugo je da svi koliko vidim nalaze na tim dubinama a moj nece,znaci ipak je do detektora.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom