Prikazati pojedinačan prilog
  #15  
Staro 06.09.2007, 20:39
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=kratki;16840]To je problem sto sa standardnim programom ne mozes poceti puno. DFX mi nikada nije bio simpatican i nece ni biti zbog toga sto je sve digitalno i ne prakticno. Zato se nisam ni trudio da naucim raditi sa njim. Za pravljenje testa sa DFX-om je tu moj kolega holandjanin (inace vlasnik firme) koji ima i vise nego dovoljno iskustva sa ovim detektorima i za takvu vrstu testa. On licno isto ne voli DFX i trazi sa MXT-eom. Meni je u interesu uporediti sto vise detektora i sto realnije radi nas samih na ovom forumu, najvise zbog pocetnika koji su neodlucni sta da kupe. Samo poznavanje aparata i iskustva drugih ce sigurno isto puno pomoci.Uostalom DFX po ceni ne zaostaje za Goldmaxx-om, zavisi od paketa, 899€ ili 999€. Novo je jos da sada dobijas uz aparat i dodatnu opremu u vrednosti od 170€, uz aparate koji kostaju od 700€ pa na gore.
U dodatnu opremu spada: Pinpointer Bullseye II, Whajtove slusalice i Wkajtov ranac.


koliko se meni cini ovde svako svoga konja hvali , samo ste nesto zaboravili i pored tih testova broji se samo ono sto je pronadeno , samo nesto slabo vidim te vase pronalaske ...

Promijenjeno od Vumi (02.12.2007 u 22:15 sati)
odgoovorite sa citatom