TEMA: ***DEUS***
Prikazati pojedinačan prilog
  #28  
Staro 30.09.2012, 12:50
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
E blago meni sa vama dvojicom (Enigma, Kosuca). Posto sam ja davnih dana izasao iz krugova koji su koristili takvu vrstu komunikacije (mislim na ovih par vasih zadnjih postova) ja se u nju ne zelim mijesati jer vam ne mogu prici ni blizu .
Ja sam postove izbrisao jer jednostavno vise ne zelim citati nikakva prepucavanja tipa ko je pametniji, ko je na kome nivou i sl. Jednom se nije svidjelo sto je neko pomenuo nekakav detektor, drugom se nije svidjelo sto se to ovom prvom nije svidjelo i onda krece intelektualno prepucavanje koje na kraju ne vodi nicemu. Ja ove postove nisam izbrisao nepovratno (mozda 2 nenamjerno) pa ako vam je zelja da nastavite sa njima ja cu vam ih opet vratiti.
Enigma i Kosuca, obadvojicu vas poznam licno i nikada nisam imao nekakve zamjerke za vas dvojicu, trecu osobu (Kele) ne poznam licno iako smo umalo pa komsije, ali vjerujem da on nista lose nije htio uraditi pominjanjem svojih prvih nalaza, sta vise, mislim da je vise htio da se nasali sa svojom srecom nego nesto drugo.
Prijatelju Kosuca, tebi je to malo zasmetalo, jer koliko sam ja shvatio ti si njegov post razumio kao jednu vrstu reklame (ako sam pogresno shvatio ili procitao ja se izvinjavam) i tu su ti proradili nervi. Ja sam se ubacio sa jednim saljivim postom kako bih malo "smirio" situaciju ali mi na kraju nije uspjelo. Cekao sam da vidim hocete li se smiriti i kada sam vidio da se postovi nadovezuju, ja sam ih izbrisao i mislim da se ne trebate ljutiti.

Nadam se da ste ovo moje prosto pisanije razumjeli na najbolji nacin. Zivi mi i zdravi bili, sva trojica !!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom