Prikazati pojedinačan prilog
  #38  
Staro 09.01.2008, 19:31
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
sto se tice certifikata mense tvoji postovi ovde a narocito tvoja recitost su vise nego dovoljni da nas sve onako globalno ubedis u verodostojnost te tvrdnje
zeleci da ti pomognem i sa najboljim zeljama za ozdravljenje pozvao sam prijatelja koji je analizirao tvoje pisanije ovde i on mi je kao odgovor poslao e mail sledeceg sadrzaja/skracena verzija/-
s obziram na prikazene umotvorine u vidu pisanja slobodan sam da zakljucim da je lice najverovatnije maloletnik ili u najboljem slucaju mladji punoletnik u stadijumu teske paranoidne sizofrenije, proistekle pre svega iz dogadjaja u detinjstvu, najverovatnije je da ga je i majka ranije odbila od sise, pa je navikom poteran poceo da sisa komsiju, kasnije je to i neko od rodbine uocio pa mu i sam ponudio zadovoljenje potrebe/najcesce ujak/lecenje je moguce ali najcesce dolazi do istog bez saradnje pacijenta pa ovim putem zamoljavam roditelje da ga upute u najblizu kliniku zatvorenog tipa na dublju psihoanalizu uz koriscenje najmodernijih ludackih kosulja i niskih struja koje nece ozlediti pacijenta
isto tako uz primenu najnovijih lekova predlazem i radnu terapiju,
sto se tice posla predlazem jedan od nacina da brzo dodje do istog a to je zavod za zaposljavanje
...ha,ha , ha , ako se nikad nisam nasmijao sad sam ,, Bane legendo ....
odgoovorite sa citatom