Prikazati pojedinačan prilog
  #75  
Staro 04.02.2011, 08:27
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
nisam razumeo, jesi li ti zadovoljan ili nezadovoljan sa tim aparatom?
ja sam imao njegov detektor i kad sam izasao na teren a tek posle price koju mi je on ispricao kao opravdanje zasto aparat ne radi dobio sam neopisivu zelju da mu isti olupam o glavu
to se nije desilo jer je tog jutra kad sam dosao kod njega umro
detektor me je kostao preko 700 evra a zavrsio je u zameni za tri puta jeftiniji polovan garet ace250 koji je po mom misljenju bio pet puta bolji detektor od zeljkovog
svi ovdasnji konstruktori skidaju tudje sheme i to je normalno, razlika je sto neki majstori to urade sa vise ili manje znanja, srece i mogucnosti,
pa od toga i zavisi kakav ce detektor da bude na terenu,
zalosno je sto je ogromna verovatnoca da ce taj neki veliki mag elektronike koji prodaje svoje rucne radove svoje neznanje i aljkavost prikrije lazima i da tako bukvalno svojih ruku delo uvali nekome ko ne poznaje tu tematiku.
primera za takvo nesto imas u svakim halooglasima gde se prodaju aparati koji novcic vide na metar a cupove na sedam do dvanaest metara hahahah
baki pricali smo na ovu temu,ne secam se da li bese ovde na forumu ili privatno,pa sm ti tada i objasnio.

evo jos jednom,dakle posle narucenog detektora i datuma kad trebam ici po njega...da ne duzim,otisao sam kod njega kuci a nije mi bio ni malo blizu,na opste zaprepascenje detektor nije bio ni na pola,kako bi smo postigli neki dogovor,covek mi je rekao ili da mi da svoj detektor koji je sta vise licio na neindetifikovani leteci objekat (dno sonde od kofe,kutija je bila od saksije cveca,sipka 5 kila ko zna od cega je bila isecena,znaci komikus) ili da mi plati put,iskreno kad sam video na sta mu lici kuca,zena,malo dete.....ne bih mu ni uzeo pare za put.da sad ne bi ispalo glupo,mada kao sto kazes malo je mozda falilo da mu isti olupim o glavu,reko daj da ga probamo da vidim sta radi.....i kad mi je pokazao sta radi.....ja sam ostao bez teksta i istog sam ga momenta i uzeo.detektor je bio formula 1,nemam razlog da lazem,nit da promovisem nekog koji to vise i ne radi.neka mu je laka crna zemlja.a vidis ti si uzeo drugi model posle mog sto je on napravio.
taj detektor sam na svoju zalost pre**bao kad sam ga metnuo na akku od 24 volti i vise ga niko nije mogao oziveti,kasnije sam video da on zapravo radi ali nema zvuk (potenciometar mu se pomerao)....kad smo ga kod jednog majstora probali,dubina mu nije bila ni stoti deo vise od toga kolika je bila.

eto to je otprilike to.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom