Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 08.08.2008, 22:45
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Eclipse slika je izbrisana zbog ........, nemoze ovde svasta da se ......... postoji zakon sta moze a sta nemoze i toga moramo da se pridrzavamo ako hocemo koristiti ovaj Forum.
Ustvari nije ni bitno mislim da ovde smo u Praistoriji i tako treba da se ponasamo inace radi bic.
Sto se tice tih skenera ( radara) zaboravimo to jer ko sto rece Vumi a i ti se slazes da je mnogo o tome pisano, nazalost nijedna tema nije stigla do kraja zato sto to neko mozda nije hteo ili su stvarno te masine tako lose.
Drzimo se mi detektora po mogucnosti Fiser, XP i da nenabrajam dalje i budimo srecni sa novcicima koji nemaju materijalnu vrednost vec samo moralnu jer to nama treba.
Da ne****m vise dok se neko nije naljutio a reko bi jos neke stvari.

Pozdrav
pozdrav deki,lepo je to sto me savetujes sta treba pisati a sta ne,kao nov korisnik i zahvalan sam na tome.....nismo mi ovde u praistoriji ovde se inace raspravlja medju ostalog i o tome a sto se te slike tice,mislim da je kratki postavio i verovatno on i obrisao,a prepostavljam da te nije obavestio zasto,tako da je bolje da on kaze zasto je obrisana.....vidis,t i svoju koju si postavio nije obrisana,a radi se o istim bojama na slici...

o skenerima je dosta pisano,dobro si provalio,i svi su tako dobri dok se ne kupuju i svi obecavaju slike sa terena,a kad ih kupe,savi srecni,upoloaduju slike neraspakovanih detektora (doduse,vumi je jedini koji je uploadovao slike otpakovanog skenera) a kad ih raspakuju,pa neznam,mislim da se jedan bese hvalio nekim snimljenim bojlerom u zemlji,pazi,bojlerom !!
da se ne zadrzavam na bojlere,da krenem dalje.....kada dodje vreme o slikama sa terena....hmmm.....p a,ima tema na kojima i od 2006 god nista nije prikazano od slika....a zadnje sto je bilo,koliko se ja secam,bar opet meni i vumiju (ako jos stoji iza toga) ispod slika nalaza sa nekakvim skenerom.....pojavlj uje se nesto sto bi licilo na kuhinjske ili ,xaxa,hodnicke plocice.....da su zajsta dobri.....jesu....za moli nekog da ti pokaze neki nalaz sa tim skenerima....i pokazace ti sigurno.....samo je to otkrice nekog vlfa,ne skenera....osim ako ga skener nije video na istoj dubini na koji bi i svaki vlf....

a sto se tice vlf-a ja se ne drzim ni fisera ni xp-a....ja imam rucni rad....ali je ovde zabranjena tema o tome,tako da o tome nista ne mogu pisati,u sustini i razumem vumija zasto i ne krivim ga....tako da sto se mene tice,ja se ne drzim ni jedne renomirane marke....e sada,kao sto uvek volim da napisem na kraju, "nadam se da nikog nisam uvredio"

zato druze moj.....tri put meri,jednom seci....kad budes jednom presekao,znas kako se kaze? "od kad secem,secem i secem i opet kratko"....

a sto se prihoda tice,da kazem i ovo,pretpostavljam da nas ima vise ovde ne samo ja i ti,koji mogu sebi priustiti ne samu jednu takvu kutijicu sa monitorcicem......ve c na desetine i desetine.....al ne strcimo pred rudu
ceka se.....ceka.....sve dok se ne pojavi ono sto funkcionise....a znas kako se to otkriva?....tako sto cekas u pozadini da svi oni sto galame na sva usta kupuju,kupuju,kupuju ,testiraju,testiraju ,testiru i sve dok mnogi ne ispucaju te plate kupujuci,i dok se ne pojave par njih koji ce moci odmah na licu mesta,pred svacijim ocima da pokazuju sta njihove sprave mogu......

a ne nalazenjem avionskih bombi i bojlera na jedan metar....neznam dal si video avionsku bombu kolika je?.....a za bojlera ne sumnjam da ne znas.....

u svakom slucaju,ja mogu sesti zavaljen u svojoj fotelji i pisati kako moj drug ima isti takav i kako je prezadovoljan njime,pa da te savetujem da i ti kupis i uveris se da je tako,a sve to u cilju da bi ti samo kupio i saznao od tebe da li valja ili ne....
medjutim,ja samo zelim da ti dam savet i nista vise....ali,nemoras ti mene slusati jednog,slusaj druga misljenja....posle cu i ja valjda cuti od tebe sta ti mislis....
odgoovorite sa citatom