TEMA: pomoc
Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 27.05.2006, 14:46
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Citat:
citat od zeljketa
MA nema veze i ja sam se nekad zanimao glupostima".
To je rekao i meni moj otac kada sam prvi put donio detektor kuci- sada i on ne moze bez njega , cak ga voli vise i od ribolova .
Citat:
citat od zeljketa
Poslije mnogo trazenja po internetu moj izabrao sam xp detektor samo jos ne znam koji,Gold maxx ili adventis.
koji god da izaberes neces se pokajati, licno imam Goldmaxx-a ima ga i moj prijatelj i vjerujem da ce ti i on to potvrditi.
Citat:
citat od zeljketa
Lose strane bavljenja ovim hobijem ovdje su te da koliko god se trudis ostajes uvijek stranac.Pitati nekoga da trazis na njegovom imanju(sto je ovdje zakon)mozes zaboraviti jar dozvolu sigurno neces dobiti.
Ovo mi je nekako poznato
Citat:
citat od zeljketa
Drugi razlog je taj sto su im "rimljani"dosta osteceni (Vidio sam razgledajuci njihove prpnalaske)zbog pretjerane upotrebe vjestackog i prirodnog djubriva.
Nije samo kod njih nego je svugdje tako.
Citat:
citat od zeljketa
Umjesto tih istorijskih karata ima li neko karte minskih polja u centralnoj Bosni
imam ja CD sa topografskom kartom BiH na kojem se nalaze sva minska polja a izradjena je od unprofora (hvala x_lav-u).
Citat:
citat od zeljketa
jer ne bih htio da na mom prvom izlasku sa detektorom naletim na minu pa da mi ,ne daj boze,osteti sondu.
to bi bila jedna od srecnijih okolnosti ako bi se nedaj boze desilo

P.S.
Budi pozdravljen od mene i od svih clanova foruma i dobro nam dosao
P.S.2
Na koji dio srednje Bosne mislis- Zenica i sl?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom