Prikazati pojedinačan prilog
  #82  
Staro 17.05.2008, 09:20
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 160 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
vumi sada bih ja tebe nesto pitao,voleo bih da me ne shvatas pogresno jer apsolutno nista lose ne mislim i ne zelim da se ovaj sajt bez obzira sto nije moj bavi ovakvim prepucavanjima.....a l eto tvoje recenice


...Zbog svega ovoga, ne volim kada neko iznosi misljenja o necemu sto ne poznaje i poredi nesto sa necim a ne zna da li je to uopste tacno. Ja bih radije cuo odgovor tipa..."Vumi, taj detektor sam isprobao, uradio sam to i to, detektor je u mogucnosti da uradi to i to a nije u mogucnosti to i to...". Vjerum mi da ni rijeci nebih rekao na takvu vrstu odgovora.......

prvo pitanje,kad sam na nekoj temi pisao o tom aparatu koji potice iz kucne radionice da je bio bolji od minelaba koje je placen tri hiljade i kusur evra ( a stvar je sto niko nemoze da me ubedi u suprotno jer znam 100% da je tako bilo)...ti si mi odgovorio da to ne moze biti i da taj ne zna da rukuje tim aparatom....bez obzira sto nisi nikada drzao u ruke taj aparat i bez obzira sto vlasnika minelaba ne poznajes,a covek je fenomenalan u poznavanju aparata a da ne pricam koliko aparata su prolazili krozs njegove ruke.....

jer vidis da i sam to radis.......

drugo pitanje,ali mi molim te iskreno odgovori,opet kazem nit me interesuje ko ih pravi,nit me interesuje ko ih prodaje,zasto je ovde na forumu zabranjeno pisati o takvim detektorima,ako se niciji interes prodaje ne stiti?

ja te opet molim da me ne shvatas pogresno jer zajsta nista lose ovime ne mislim.

ako par pitanja ne odgovaraju ovde,slobodno ih obrisi......i da za*ebemo ove razmirice izmedju clanova.....

pozdrav.....
Svako svoga konja hvali a samo ga vlasnik zna pojahati i izvući maksimum od njega.Mozda je čovek imao loseg iskustva sa kućnim radinostima .Moje mišljenje je da je 40 % tragača imalo loših iskustava sa kućnom radinosti.Detektor iz kućne radinosti koji poseduje eclipse4 je odradjen veoma dobro i samo on moze opisati kako radi.Ja sam se video sa njim , bili smo na terenu i ono sto sam video je iznenadjujuće za svaku pohvalu.Mogu reći da je u visoj klasi.Sto se tiče Sirijusa mislim da ovde negde na forumu imaju cene komponenti za samogradnju i kako je napisano to sve šalje proizvodjač samo je pitanje da li će proraditi.Mislim da je Vumi stavio i cene negde oko 650e.Vumi će test sigurno odraditi obećao je strpite se malo.Sto se tiče prepucavanja pojedinih članova to ne ide u prilog nikome pogotovu vlasniku foruma.Uredu je razmena iskustava i mišljenja,svako ima svoje,ali vredjanje ili zajebanciju nije ok. samo ako šala nije u pitanju.Mozda pojedini namerno provociraju iz njima znanih razloga,mozda je koristoljublje u pitanju ili samo naprasno hvalisanje.Pozdrav drugari i nemojte se prepucavati jer to steti ovom forumu .Pojedine interesantne teme mogu biti zatvorene.Mi smo samo ljubitelji ovog hobija i nista vise.Kako se druze lovci i ribolovci tako bi trebali i mi, uz riblju čorbu neko prasence ili jagnjence rakiju i vino hobi napreduje fino.
odgoovorite sa citatom