Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 24.04.2012, 22:40
Delfonz66
Gost
 
prilozi: n/a
Evo Vumi,da napišem malo o mom Fisheru F75LTD.Detektor je jako lagan (1,58kg) i jako dobro je izbalansiran,tako da se ti čini,da možeš raditi celi dan sa njim.
Dobio sam ga sa dve sonde 11" i 5". Malu nisam puno upotrebljavao ali je jako dobra za u šumi i tamo kdje velika ne može toliko da se koristi.Ali gubiš na dubini ....
Za rad treba 4 AA baterije i je skoro kao onaj stari golf2 diesel ....kad si ga napunio....skoro si zaboravijo kaj si je to bilo,isto je tu sa baterijama.
Rad sa detektorom je jako jednostavan i pošto je to jako osetljiv detektor možda zbuni malo kad počneš s njim radit ali se ga jako brzo navikneš,tako da ja ni ne gledam na displej jer je njegov zvuk jako tačan-Ja upotrebljavam 3 tona u diskriminacijskom načinu.Razlika od običnog F75 je u tome,da ima LTD jos dva načina rada ("Boost Process" i"Cache Locating Process") to je prvi za rad sa pojačalom signala , a drugi za traženje večih objekata na večoj dubini.
Detektor radi jako duboko in jako dugo možeš raditi sa njim na terenu. Ako nekog interesira nešto posebno...rado mu odgovorim na pitanja.
odgoovorite sa citatom