Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 14.05.2005, 17:34
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Dzorz, slika nije bas od velike pomoci ali u svakom slucaju hvala na trudu. Sto se tice engleskog jezika i ja sam tu malo veca "truba", jer razumijem samo njemacki. Koliko si vjerovatno i sam mogao da vidis, radi se o obicnom skolskom sajtu i ne vjerujem da se moze nesto naci u vezi toga prstena. Jedina nada bi mozda mogao biti tamosnji forum....samo da nije na engleskom ...
Sto se tice drugoga prstena sa krstom i cvijetom tj ruzom oko njega, na pamet mi je odmah pao ROZENKREUZ, ne znam kako se to naziva na nasem jeziku ali mislim da se radi o redu Ruze i Krsta (ustvari i samo ime govori)...ako ti se da ukucaj u google tu rijec i nacices mozda nesto vise o tome... nadam se da sam ti bar malo pomogao...

P.S.
Zamolio bih te da ubuduce ne stavljas oglase o prodaji (primjetio si vjerovatno da sam taj dio izbrisao).
P.S.2
Taj americki prsten bi mozda mogao biti nekome zanimljiv samo ako bi se prikazao na pravom mjestu, jer ako se radi o nekom vojniku ili pilotu iz II s.rata, mozda bi ga cak neko i prepoznao.....ostalo je samo stvar dogovora
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom