Prikazati pojedinačan prilog
  #27  
Staro 06.10.2005, 16:46
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Stavicu i sliku detektora kada ga slikam, mada po izgledu spolja izgleda isto kao i svaki drugi detektor samo sto ima veliku sondu od 51 cm.Najvaznije stavke ovog novog detektora VLF Exstreme 8 jesu sto ima duplo vecu dubinu od bilo kog drugog sondasa i izuzetno veliku stabilnost . Normalno jedna veoma vazna stavka pri nabavci detektora je i cena koja u ovom slucaju je veoma povoljna . Ja necu iznositi cenu da ne ispadne da koristim forum u komercijane svrhe i to na tudji racun.
Sto se tice mojih starih detektora imam ih 3 a to su: Prvi najstariji je pravljen rucno i reaguje na sve zivo ( cisto sranje ) cena 50e star 8 godina, drugi je Garet gta 400 kupljen polovan, cena 150 e, a treci Whites 6000 pro kupljen pre dve godine nov , cena 300e. Inace sve detektore sam dao u oglase.
Sto se tice Fishera i Minelaba ove godine sam bio u planu da kupim jedan od ova dva , najverovatnije exsplorer II ali sam ipak odlucio da posle prakticnog prikaza na terenu to bude VLF Exstreme 8.
Vraticu se ponovo na Jeckdetektov proizvod. Detektor je stvarno strava.Ljudi, svi kupujemo nasminkane detektore stranih proizvodjaca i to bez prakticnih prikaza i verujemo na napisana uputstva na engleskom ili nemackom jeziku koja nikad i ne prevedemo kako treba. Takodje onih nekoliko dugmica na detektoru predstavljaju toliki problem da skoro uvek i radimo sa nenastelovanom aparatu. Ovo ti bre Zeljko sve lepo objasni i pokaze na poligonu i za par sati si spreman i naoruzan do zuba.