TEMA: Garret ADS
Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 20.04.2008, 23:56
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Kao da se ovo odnosi cini mi se na mene.Samo sam napisao jednu adresu koja nije nikakva tajna.neke stvari mi u vezi misljenja i razmene adresa ipak ne ulaze u glavu.Ne moze niko na ovom forumu sve da zna pa je zbog toga ova polemika oko slanja informacija i predloga.Mislim da treba malo vise ostaviti slobodnog prostora i za neka druga misljenja.Citao sam negde na forumu da je pokojni "jackdetektor"Ze ljko isto ovako razmisljao.
Pozdrav Ljubo i ja se slazem sa tobom oko informacija i raznih drugih misljenja jer ne moze jedna glava biti pametnija od 300 drugih .Za jedan problem nekoga ili da je nesto drugo u pitanju treba uzeti u obzir sva druga razmisljanja ili informacije pa doci do pravog zakljucka i najbolje opcije za pojedinca ili za mnoge druge koji imaju nekakav problem.Cini mi se da mi Vumi nije dao odgovor na pitanje zasto ne i detektori iz kucne radinosti ako su modifikovani ili je neko imao ,, Kliker " pa uradio dobru stvar .Treba i njih testirati i videti sta mogu i tada ili je u prici ili nije prvensteno jer su mnoge informacije dostupne preko interneta ili nekim drugim putem i uzimajuci u obzir danasnju tehniku koja napreduje iz dana u dan pa ko ima kliker moze nesto i da napravi.