TEMA: morska obala
Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 16.10.2005, 23:12
Oto
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Silencer kako i sam znas sluzi da otkloni one sitnije smetnje koje dolaze od zeljeznih predmeta u zemlji pri ukljucenom discu. Znaci to bi taj modus trebao da "isfiltrira". . Kada sam to premjestio onda sam mogao uhvatiti auto na cijal 3 cm . Ok, salim se, sonda je proradila sasvim normalno
Ma kakve sam ja sreće mislim da sam ubo baš takav primjerak.
jer je velika razlika za razliku uklj. i izklj. silencer-a kada je upitanju zemlja vjerovatno se i nešto gubi na dubini kada je uključen jer sam dobijao i neke zvukove za dublje predmete češće .
Nije problem okrenuti prekidać čisto da me ne buni više.
Kakav je tip zemlje na kojem radiš, prepostavljam da je zato mala razlika u tome da li ti je uključen ili nije ako je nisko mineralna?

Danas sam imao čak sat vremena slobodnog za probavanje, veliki vapnenački plato, di znam da osim karbonatnih stijena nema nikakvin fero-minerala&smeća, balans zemlje je isao lijepo na oko 3 sve ostalo radi OK.
Pomakao sam se na plažu suhi šljunak i tu je bilo uredu dok nisam došao nad morsku vodu ipak je 1270 relict mašina pa me to niti ne iznenadjuje, ostaje mi još da probam ilovaču i lapor pa mogu.....
odgoovorite sa citatom