TEMA: pi detektor
Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 26.04.2008, 02:51
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
citat

Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
I Dzone,koristio bih ga za pretrazivanje obale,sto znaci posle kupaca,kada nastupi mir i svi odu pogledati da li je neko nesto "poklonio"pesku ili blizoj obali naravno u mojoj okolini ima lepih lokaliteta.Neoplanta sa okolinom krije mnogo toga ,bar ja tako mislim ali poceo bih od mesta gde je sveze i mislim da mogu nesto da pronadjem.Mene je pod "stare"dane uhvatila izgleda "zlatna groznica"ali nekako se mora poceti a ovo je u meni vec dvadesetak godina i sada sam odlucio da krenem...
Da li si vec kupio taj aparat?Ja sam ti rekao iz svog iskustva da taj aparat ne vredi nista . Kupljen je u Nemackoj pre 4 g i posle nekih mesec dana je otisao u druge ruke svom srecom.Za tih 30 dana sam se nakopao rupa i rupa.Rezultati su bili samo ek****, poneki arsov,crep,ceramida, cigla i naravno mineralna zemlja i ugljen koji je ostao posle neke paljevine,rostilj ili razanj nije bitno ali je reagovao na ugljen koji je ostao u zemlji na nekih 5 do 15 cm.Sacekaj ostale sta ce reci pa sam zakljuci.Sto se tice peska i plaze tu mozes ali lokaliteti koji su pod zastitom drzave to ti ne bih preporucio ako si na to mislio.Ja recimo ne koristim terene koji su pod zastitom drzave vise volim da idem po sumi i livadi gde nema nikakvog obelezja da je tu postojalo bilo sta sto bi ukazivalo na nekakve lokalitete ili tome slicnom jer nema da te boli glava.
odgoovorite sa citatom